68
modifications
(→Food) |
|||
| Ligne 18 : | Ligne 18 : | ||
|- | |- | ||
| [[File:Fish.png|50px]] || {{Link|Fish}} || [[Fisher's Hut]] | | [[File:Fish.png|50px]] || {{Link|Fish}} || [[Fisher's Hut]] | ||
|- | |||
| [[File:Meat.png|50px]] || {{Link|Meat}} || [[Butchery]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Meal.png|50px]] || {{Link|Meal}} || [[Tavern]] | | [[File:Meal.png|50px]] || {{Link|Meal}} || [[Tavern]] | ||
modifications