106
modifications
m (→Weapons) |
|||
| Ligne 169 : | Ligne 169 : | ||
|- | |- | ||
| [[File:Glass.png|50px]] || {{Link|Glass}} || [[Glassworks]] || Stained Glass | | [[File:Glass.png|50px]] || {{Link|Glass}} || [[Glassworks]] || Stained Glass | ||
|- | |||
| [[File:Candles.png|50px]] || {{Link|Candles}} || [[Candle Workshop]] || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
modifications