606
edits
m (updating some links) |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
! Image !! Name !! Produced By | ! Image !! Name !! Produced By | ||
|- | |- | ||
| [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candlemaker's Workshop]] | | [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candle Workshop|Candlemaker's Workshop]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]] | | [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]] | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
| [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]] | | [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jewelry Workshop]] | | [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jeweller's Workshop|Jewelry Workshop]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]] | | [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]] | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut | | [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut | ||
|- | |||
| | |||
|Polearm | |||
|[[Spearmaker's Hut]] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 91: | Line 95: | ||
| | | | ||
|Bow | |Bow | ||
|Bowyer's Hut | |[[Bowyer's Hut]] | ||
|- | |||
| | |||
|Shortbow | |||
|[[Bowyer's Hut]] | |||
|} | |} | ||
edits