Difference between revisions of "Resources"

Jump to navigation Jump to search
m
updating some links
m (updating some links)
 
Line 32: Line 32:
! Image !! Name !! Produced By
! Image !! Name !! Produced By
|-
|-
| [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candlemaker's Workshop]]
| [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candle Workshop|Candlemaker's Workshop]]
|-
|-
| [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]]
| [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]]
Line 52: Line 52:
| [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]]
| [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]]
|-
|-
| [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jewelry Workshop]]
| [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jeweller's Workshop|Jewelry Workshop]]
|-
|-
| [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]]
| [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]]
Line 70: Line 70:
|-
|-
| [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut
| [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut
|-
|
|Polearm
|[[Spearmaker's Hut]]
|-
|-
|
|
Line 91: Line 95:
|
|
|Bow
|Bow
|Bowyer's Hut
|[[Bowyer's Hut]]
|-
|
|Shortbow
|[[Bowyer's Hut]]
|}
|}


606

edits

Navigation menu