606
modifications
m (updating some links) |
|||
| Ligne 32 : | Ligne 32 : | ||
! Image !! Name !! Produced By | ! Image !! Name !! Produced By | ||
|- | |- | ||
| [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candlemaker's Workshop]] | | [[File:Candle.png|50px]] || {{Link|Candle}} || [[Candle Workshop|Candlemaker's Workshop]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]] | | [[File:Common Clothes.png|50px]] ||{{Link|Common Clothes}} || [[Tailor's Workshop]] | ||
| Ligne 52 : | Ligne 52 : | ||
| [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]] | | [[File:Honey.png|50px]] || {{Link|Honey}} || [[Apiary]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jewelry Workshop]] | | [[File:Jewelry.png|50px]] || {{Link|Jewelry}} || [[Jeweller's Workshop|Jewelry Workshop]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]] | | [[File:Wine.png|50px]] ||{{Link|Wine}} || [[Winery]] | ||
| Ligne 70 : | Ligne 70 : | ||
|- | |- | ||
| [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut | | [[File:Spear.png|50px]]||{{Link|Spear}}|| Spearmaker's Hut | ||
|- | |||
| | |||
|Polearm | |||
|[[Spearmaker's Hut]] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Ligne 91 : | Ligne 95 : | ||
| | | | ||
|Bow | |Bow | ||
|Bowyer's Hut | |[[Bowyer's Hut]] | ||
|- | |||
| | |||
|Shortbow | |||
|[[Bowyer's Hut]] | |||
|} | |} | ||
modifications